facebook

Historia i statystyki

Biuro Podróży dla Dzieci i Młodzieży Dream Team zostało założone w 2008 roku przez Łukasza Karlaka, absolwenta Akademi Wychowawnia Fizycznego w Warszawie, Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku turystyka. Powstało na bazie wielu doświadczeń w indywidualnych wyjadach turystycznych oraz na wyjazdach z grupami w roli pilota wycieczek i animatora oraz pracy z dziećmi i młodzieżą w roli nauczyciela wychowania fizycznego-trenera.

Rok 2008 to pierwsza setka uczestników podczas 3 turnusów obozów Dream Team w Sominach. Od tamtej pory wieść o dobrze przygotowanym i realizowanym programie szybko się rozeszła. Do dnia dzisiejszego w naszych imprezach letnich i zimowych wzięło udział ponad 3500 uczestników.

Badanie poziomu satysfakcji uczestników wskazuje, iż 95% ankietowanych ocenia nasz produkt turystyczny (dobór bazy noclegowej i gastronomicznej, kadrę dydaktyczną i opiekuńczą, usługi transportowe, sprzet sportowy)  dobrze i bardzo dobrze. Rodzice i uczestnicy aktywnego wypoczynku zwrócili szczególną uwagę na program i jego realizację oceniając go na 4,8 gwiazdki (w skali 1-5), 98% ankietowanych otrzymało przed wyjazdem wszystkie niezbędne informacje dotyczące obozu, zaś 96% deklaruje kolejny wyjazd w gronie Dream Teamu. Najwyżej ocenianymi zajęciami było żeglarstwo, windsurfing, paintball, zajęcia quadowe, V blok rozrywkowy, gry ternowe oraz survival. (dane z ankiety internetowej wykonanej we wrześniu 2017 oraz ankiet wypełnionych przez dzieci po zakończonym wypoczynku lipiec, sierpień 2017)

Dream Team do "Drużyna Marzeń" złożona z pedagogów, instruktorów, terenerów, ratowników którzy swoją wiedzę i umiejętności przekazują młodym ludziom w sposób przystępny i ciekawy. Trzon kadry stanowią wysoce wykwalifikowani pasjonaci róznych dyscyplin sportowych: Łukasz Karlak, Sławomir Iwański, Marta Starostecka, Julia Przybyła, Kajetan Tyliński, Michał Wiankowski, Tomasz Mieszek, Maria Hryniewicz, Martyna Wytrykowska, Zygmunt Hryniewicz, Szymon Karlak, Daniel Ignatiuk, Patrycja Kawa, Konrad Panuś, Paweł Aftyka, Rafał Podolak, Rafał Blautenberg, Tymoteusz Ciesielski, Mikołaj Krasowski. Wiecej o kadrze w zakładce Kadra DT :)

Copyright © 2012-2024 DREAM TEAM - ul. Draceny 25H/2, 04-879 Warszawa www.akademiawypoczynku.com.pl