facebook

Kontakt

Biuro podroży dla dzieci i młodzieży Dream Team
ul. Draceny 25H/2
04-879 Warszawa

kontakt

Tel: 607 164 969
Tel: 501 122 855
E-mail: biuro@dream-team.com.pl

Certyfikat Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

certyfikat

Dream-Team na YouTube


Gdzie jedziemy

Obóz paintballowy

Miejsce: Ostrów Pieckowski. Mazury- Cud natury
Zakwaterowanie: W domkach parterowych, 6-7 osobowych trzypokojowych lub w czteroosobowych pokojach w pawilonach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym (w zależności od turnusu)
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie+ podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu
Rodzaj wyjazdu: Kolonia 11-13 lat, obóz 14-17 lat.
Transport: Z Warszawy (bez dopłat) i Gdańska w P3 (dopłata 240 zł, transport realizowany przy min. 7 uczestnikach)
P13260.00zł2024-06-23 - 2024-07-02 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC. kolonia 11-13 lat, obóz 14-17 lat.
P23540.00zł2024-07-02 - 2024-07-12 REZERWUJ
UWAGA! Ostatnie miejsca. kolonia 11-13 lat, obóz 14-17 lat.
P33780.00zł2024-07-12 - 2024-07-23 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC. kolonia 11-13 lat, obóz 14-17 lat.
P43780.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
kolonia 11-13 lat, obóz 14-17 lat.
P4/ML3980.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
obóz młodzieżowy 13-17 lat ze spływem kajakowym i biwakiem pod namiotami nad rzeką Krutynią.
W celu rezerwacji wyjazdu prosimy wybrać termin i kliknąć ikonę REZERWUJ
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w domkach parterowych trzypokojowych, 6 lub 7 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie), transport autokarem z Warszawy, zajęcia programowe: paintball (8 bloków po 2 godz.), survival, kajakarstwo, gry sportowe i terenowe oraz paintball- 200 kulek, zajęcia z samoobrony, zajęcia quadowe, wycieczki rowerowe, zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie), całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000zł), organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego: 2 zł.
Cena nie zawiera: Transport z Gdańska za dopłatą (+240zł) tylko w turnusie P3 przy min. 7 uczestnikach. Dodatkowe kulki paintballowe (20 zł-100 kulek). Zniżka z tytułu dojazdu i powrotu we własnym zakresie 50 zł.
Dopłata do diety specjalnej : bezglutenowa, bez laktozowa , wegańska itp. 20,00 zł / dzień
Dopłata do diety wegetariańskiej 15,00 zł / dzień

Chcesz poczuć adrenalinę, założyć mundur i doskonać desantu z łodzi motorowej podczas akcji Kambodża? Wyobrażasz sobie, że jesteś w ostępach leśnych i budynkach walcząc za zbliżającym się nieprzyjacielem?

Na tym profilu zawalczymy o awans na stopień oficerski wykonując różnorodne zadania od przełożonego: zdobycie flagi, przejęcie budynku, obrona twierdzy, drużynowe manewry paintballowe po desancie na wyspę z użyciem pirotechniki.

W programie również zajęcia wodne z żeglarstwa, samoobrona, wycieczki rowerowe gry terenowe z elementami survivalu i łucznictwa, gry sportowe i zabawy w parku linowym.

Obozy Dream Team są z Wami już 15 lat! Zapraszamy do sprawdzonego Campu DT na Mazurach :)

Wszystko co najlepsze w jednym miejscu: bogaty i urozmaicony program, domowe jedzenie, nowe domki i rozbudowana baza sportowo-rekreacyjna ośrodka, doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a przede wszystkim profesjonalna kadra Dream Team czuwająca nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą uczestników.

ZAKWATEROWANIE w nowych domkach parterowych, 6,7 osobowych, trzypokojowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl)

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT w obie strony autokarem z Warszawy (bez dopłat) oraz Gdańska (za dopłatą 240zł, przy min. 7 uczestnikach, tylko w turnusie P3). Zniżka 50zł z tytułu dojazdu i powrotu we własnym zakresie.

PROGRAM:
PAINTBALL Osiem bloków po 2 godziny zajęć paintballowych na poligonie z budynkami, desantem z łodzi motorowej, akcja Kambodża w ostępach leśnych i bagiennych.
Misja "Behind the enemy lines" na Mazurach. Paintball to nie tylko strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą. To misja z odmiennymi scenariuszami realizowana przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy: deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju! Do dyspozycji każdego uczestnika 1500 kulek. Istnieje możliwość dokupienia kulek 100 szt.-20zł.

W tym sezonie weźmiecie udział w manewrach paintballowych, jako wieloscenariuszowej gry z wykorzystaniem pojazdów, pirotechniki i motorowych jednostek pływających! :)

DODATKOWO:

ŻEGLARSTWO Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, flagi, czyli elementy team buildingu, orienteeringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

SURVIVAL Nauka posługiwania się kompasem, busolą, rozpalanie ogniska, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach oraz sztuka informacji - to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

SAMOOBRONA Warto poznać kilka sposobów odparcia niespodziewanych ataków w walce wręcz. Po dobrej rozgrzewce zajęcia na matach umożliwią wam poznanie sposobów na obronę przed silniejszym i liczniejszym przeciwnikiem wykorzystując elementy Aikido, Karate, czy Krav Magi.

WYCIECZKI ROWEROWE Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości. Podczas wycieczek rowerowych poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.

ARCHERY GAMES jako paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

STRZELECTWO To rozrywka dla każdego! Tu będziecie mieli okazję postrzelać do celu z profesjonalnych wiatrówek z celownikiem optycznym łamanych, napędzanych sprężonym powietrzem, czy CO2. Poczujecie się jak snajperzy oddziałów specjalnych!

SUPy Dmuchane deski do pływania z wiosłem to rewelacyjny sport zarówno dla osób poszukujących adrenaliny jak i tych dbających o harmonię i wyciszenie. 

ŁUCZNICTWO Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Bądź jak Robin Hood! 

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE
Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
Mazury- cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Przykładowy plan dnia
Pobudka 7.45
Gimnastyka poranna 8.00
Toaleta poranna 8.15
Śniadanie 8.30
BLOK I PAINTBALL
9.30-11.15
BLOK II ŻEGLARSTWO
11.15-13.00
Obiad 13.30
Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III 15.30-17.00 SAMOOBRONA
BLOK IV 17.00-18.30 WYCIECZKA ROWEROWA
Kolacja 19.00
BLOK V 20.00-21.15 Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

Profil paintballowy obejmuje:  paintball (8 zajęć 2 godz.), żeglarstwo (5 zajęć po 2 godz.), zajęcia quadowe (1 zajęcia po 2 godz.), gry terenowe, survival, samoobrona (8 zajęć po 2 godz.), gry sportowe (7 zajęć po 2 godz.), archery games (4 zajęcia po 2 godz.), łucznictwo (1 zajęcia po 2 godz.), wycieczka rowerowa (1 zajęcia po 2 godz.), strzelectwo (1 zajęcia po 2 godz.), supy (2 zajęcia po 2 godz.) oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywnej przez rodziców i dzieci Dream Teamem.

Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze.

Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk 8.00 18.00 240.00
   Realizowany przy min. 7 osobach
Warszawa 7.30 ok. godz. 17.30 0.00
   bez dopłat

Oferta numer: DT-1666

Copyright © 2012-2024 DREAM TEAM - ul. Draceny 25H/2, 04-879 Warszawa www.akademiawypoczynku.com.pl