facebook

Kontakt

Biuro podroży dla dzieci i młodzieży Dream Team
ul. Draceny 25H/2
04-879 Warszawa

kontakt

Tel: 607 164 969
Tel: 501 122 855
E-mail: biuro@dream-team.com.pl

Certyfikat Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

certyfikat

Dream-Team na YouTube


Gdzie jedziemy

Obóz quadowo-paintballowy

Miejsce: Ostrów Pieckowski. Mazury - Cud natury
Zakwaterowanie: Nowe domki 6,7 osobowe, parterowe, trzypokojowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie+ podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu
Rodzaj wyjazdu: Kolonia 12-14 lat, obóz 15-17 lat. Grupy wiekowe, wychowawcze +-1 roku urodzenia
Transport: Z Warszawy (bez dopłat) i Gdańska (dopłata 240 zł, transport realizowany przy min. 7 uczestnikach tylko w turnusie Q3)
Q13260.00zł2024-06-23 - 2024-07-02 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC. kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
Q23540.00zł2024-07-02 - 2024-07-12 REZERWUJ
UWAGA! Ostatnie miejsca. kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
Q33780.00zł2024-07-12 - 2024-07-23 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC. kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
Q4/ML3980.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
obóz młodzieżowy 13-17 lat ze spływem kajakowym i biwakiem pod namiotami nad rzeką Krutynią.
Q43780.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
W celu rezerwacji wyjazdu prosimy wybrać termin i kliknąć ikonę REZERWUJ
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w domkach parterowych, trzypokojowych, 6,7 osobowych pełnym węzłem sanitarnym, całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie), transport autokarem z Warszawy, zajęcia programowe (paintball 4 zajęcia-1000 kulek, quady 4 zajęcia, żeglarstwo, survival, wycieczki rowerowe, zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie), całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000zł), organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego: 2 zł.
Cena nie zawiera: Transport z Gdańska (+240 zł) w terminie Q3, dodatkowe kulki paintballowe (20 zł-100 kulek). Zniżka za dojazd i powrót we własnym zakresie 50 zł.
Dopłata do diety specjalnej : bezglutenowa, bez laktozowa , wegańska itp. 20,00 zł / dzień
Dopłata do diety wegetariańskiej 15,00 zł / dzień

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników obozów Dream Team pięć lat temu stworzyliśmy profil quadowo-paintballowy, który cieszy się coraz większą popularnością.
Zajęcia quadowe poprowadzimy na specjalnie przygotowanym torze quadowym oraz w terenie, a w paintball pogramy na poligonie z przeszkodami naturalnymi oraz budynkami. Oprócz tego w ramach profilu młodzież będzie mogła wziąć udział w zajęciach z żeglarstwa, kajakarstwa, gier terenowych, survivalu, samoobrony, w zajęciach linowych, strzelectwie i rowerowych oraz supowych wycieczkach krajoznawczych.

ZAKWATEROWANIE w nowych domkach parterowych, 6,7 osobowych, trzypokojowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl)

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT w obie strony autokarem z Warszawy. Transport z Gdańska tylko w turnusie Q3 za dopłatą 240zł. Zniżka z tytułu dojazdu własnego 50zł.

W PROGRAMIE:
QUADY I PAINTBALL Cztery bloki zajęć quadowych na specjalnie przygotowanym torze oraz w terenie, w tym pokonywanie przeszkód, „czasówki” oraz wycieczka quadowa. Przetestujemy sprzęt o poj. 200cm. W programie obozu znajdziecie rownież cztery bloki paintballowych manewrów na poligonie z przeszkodami naturalnymi i budynkami.
Misja "Behind the enemy lines". Paintball to nie tylko strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą. To misja z odmiennymi scenariuszami realizowana przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy: deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!
W nadchodzącym sezonie letnim 2024 weźmiemy udział w sprawdzonych już manewrach paintballowych, będących wieloscenariuszową grą z wykorzystaniem pojazdów, pirotechniki i jednostek pływających! :)

DODATKOWO:
ŻEGLARSTWO Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

KAJAKARSTWO Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel, przeprawa na Wągiel Mały i zwiedzanie okolicznych wysp. Jak zrobić tratwę z kajaków, w jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.

WYCIECZKI ROWEROWE Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości, podczas których poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.

GRY SPORTOWE I REKREACYJNE Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton oraz to wszystko jest wam doskonale znane. W tym roku dorzucamy Disc Golf- dyscyplina sportu używająca latających dysków, w której będziecie rzucać dyskiem do celu na zasadach podobnych do tych znanych z golfa. Podczas gier sportowych będziecie mieli możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.

GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, czyli elementy teambuildingu, orienteringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętność terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

SURVIVAL Budowanie tratw, poznawanie różnych sposobów połowu ryb, posługiwanie się GPS-em, busolą, rozpalanie ognisk krzesiwem, lupą, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach- to właśnie sztuka przetrwania, którą Wam przybliżymy.

SAMOOBRONA Warto poznać kilka sposobów odparcia niespodziewanych ataków w walce wręcz. Po dobrej rozgrzewce zajęcia na matach umożliwią wam poznanie sposobów na obronę przed silniejszym i liczniejszym przeciwnikiem wykorzystując elementy Aikido, Karate, czy Krav Magi.

ZAJĘCIA LINOWE Specjalnie dla was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Pokonanie szeregu przeszkód na wysokości to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać jedną z wybranych tras byś mógł w bezpieczny sposób wypełnić wszystkie wyzwania!

STRZELECTWO To rozrywka dla każdego! Tu będziecie mieli okazję postrzelać do celu z profesjonalnych wiatrówek z celownikiem optycznym łamanych, napędzanych sprężonym powietrzem, czy CO2. Poczujecie się jak snajperzy oddziałów specjalnych!

ARCHERY GAMES Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

ŁUCZNICTWO Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood! 

SUPy Dmuchane deski do pływania z wiosłem to rewelacyjny sport zarówno dla osób poszukujących adrenaliny jak i tych dbających o harmonię i wyciszenie.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE
Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
Mazury - cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Przykładowy plan dnia
Pobudka 7.45
Gimnastyka poranna 8.00
Toaleta poranna 8.15
Śniadanie 8.30
BLOK I PAINTBALL
9.30-11.15
BLOK II ŻEGLARSTWO
11.15-13.00
Obiad 13.30
Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III 15.30-17.00
STRZELECTWO
BLOK IV 17.00-18.30 WYCIECZKA ROWEROWA
Kolacja 19.00
BLOK V 20.00-21.15 Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.


Profil quadowo - paintballowy obejmuje: cztery bloki zajęć quadowych: wprowadzenie- jazda z instruktorem, manewry, czasówki i wycieczka terenowa (4 bloki zajęć), cztery bloki zajęć paintballowych na poligonie z budynkami, desantem z łodzi motorowej, akcję Kamboża w ostępach leśnych i bagiennych, żeglarstwo ( 2 bloki zajęć), gry terenowe i sportowe (5 bloków zajęć), archery games (3 bloki zajęć), strzelectwo (1 blok zajęć po 2 godziny), samoobrona ( 2 bloki zajęć), łucznictwo (2 bloki zajęć), supy (2 bloki zajęć po 2 godziny), wycieczki rowerowe (2 bloki zajęć) oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie. Do dyspozycji uczestników będzie 1000 kulek. Istnieje możliwość dokupienia kulek (100 sztuk- 20zł)

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywnej przez rodziców i dzieci Dream Teamem.

Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze.

Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk 8.00 18.00 240.00
   Realizowany przy min. 7 osobach. Parking przy dworcu PKP w Gdańsku.
Warszawa 7.30 ok. godz. 17.30 0.00
   bez dopłat

Oferta numer: DT-1667

Copyright © 2012-2024 DREAM TEAM - ul. Draceny 25H/2, 04-879 Warszawa www.akademiawypoczynku.com.pl