facebook

Kontakt

Biuro podroży dla dzieci i młodzieży Dream Team
ul. Draceny 25H/2
04-879 Warszawa

kontakt

Tel: 607 164 969
Tel: 501 122 855
E-mail: biuro@dream-team.com.pl

Certyfikat Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

certyfikat

Dream-Team na YouTube


Gdzie jedziemy

Obóz sportowo-rekreacyjny

Miejsce: Ostrów Pieckowski. Mazury- Cud natury
Zakwaterowanie: Domki trzypokojowe, 6,7 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl)
Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu
Rodzaj wyjazdu: Kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat. Grupy wiekowe, wychowawcze +-1 roku urodzenia
Transport: Z Warszawy (bez dopłat) i Gdańska (dopłata 220zł, transport realizowany przy min. 7 uczestnikach w terminie SR3 )
SR13060.00zł2024-06-23 - 2024-07-02 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC . Kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
SR23340.00zł2024-07-02 - 2024-07-12 REZERWUJ
UWAGA! Ostatnie miejsca. kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
SR33580.00zł2024-07-12 - 2024-07-23 REZERWUJ
UWAGA! BRAK MIEJSC. Kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
SR43580.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
kolonia 8-12 lat, obóz 13-17 lat
SR4/ML3780.00zł2024-07-23 - 2024-08-03 REZERWUJ
obóz młodzieżowy 13-17 lat ze spływem kajakowym i biwakiem pod namiotami nad rzeką Krutynią.
W celu rezerwacji wyjazdu prosimy wybrać termin i kliknąć ikonę REZERWUJ
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w domkach trzypokojowych, 6,7 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym , całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie +podwieczorek), transport autokarem z Warszawy, zajęcia programowe (żeglarstwo, windsurfing, survival, kajakarstwo, gry sportowe i terenowe oraz paintball- 200 kulek, zajęcia quadowe, wycieczki rowerowe, zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie, całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku, ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000zł), organizację wypoczynku według przepisów Kuratorium Oświaty. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego: 2 zł.
Cena nie zawiera: Transportu z Gdańska (+240zł) tylko w terminie SR3, dodatkowych kulek paintballowych (20zł-100 kulek). Zniżka 50zł z tytułu dojazdu i powrotu we własnym zakresie.
Dopłata do diety specjalnej : bezglutenowa, bez laktozowa , wegańska itp. 20,00 zł / dzień
Dopłata do diety wegetariańskiej 15,00 zł / dzień

Obozy Dream Team są z Wami już 15 lat! Zapraszamy do sprawdzonego Campu DT na Mazurach :)

Wszystko co najlepsze w jednym miejscu: bogaty i urozmaicony program, domowe jedzenie, nowe domki i rozbudowana baza sportowo-rekreacyjna ośrodka, doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a przede wszystkim profesjonalna kadra Dream Team czuwająca nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą uczestników.

PROFIL SPORTOWO REKREACYJNY

Chcesz spróbować różnorodnych zajeć na lądzie i w wodzie? Rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach?

Na tym profilu będziemy jeździć na rowerach, uczestniczyć w grach zespołowych i trenowych. Pożeglujemy na różnych jachtach, popływanmy na windsurfingu, kajakach, rowerach wodnych oraz postrzelamy w paintball i pojeździmy na quadach. Będziemy się wspinać oraz grać w archery games-połączneie zbijaka, łucznictwa i paintballa. Weźmiemy udział w olimpiadzie sportowej i quathlonie (pływanie, jazda na rowerze, bieg i strzelanie).

ZAKWATEROWANIE w dwuletnich w domkach trzypokojowych, 6,7 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Ostrów Pieckowski (www.epiecki.pl).

WYŻYWIENIE trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu.

TRANSPORT w obie strony autokarem z Warszawy. Transport z Gdańska tylko w turnusie SR3  za dopłatą 220zł. Zniżka 50zł z tytułu dojazdu i powrotu we własnym zakresie.

NA MIEJSCU czeka Was wiele atrakcji:

ŻEGLARSTWO Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

WINDSURFING Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z Was nie da się zrzucić z deski…? Następnie deska i żagiel - bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach już wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!

KAJAKARSTWO Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel, przeprawa na Wągiel Mały i zwiedzanie okolicznych wysp. Jak zrobić tratwę z kajaków, w jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.

WYCIECZKI ROWEROWE Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości. Podczas wycieczek rowerowych poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.

GRY SPORTOWE I REKREACYJNE Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton oraz to wszystko jest wam doskonale znane. W tym roku dorzucamy NOWOŚĆ! Disc Golf- dyscyplina sportu używająca latających dysków, w której będziecie rzucać dyskiem do celu na zasadach podobnych do tych znanych z golfa. Podczas bloku z gier sportowych macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „Kadra kontra Reszta Świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.

GRY TERENOWE Biegi na orientację, podchody, przekradanka, czyli elementy teambuildingu, orienteringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

SURVIVAL Budowanie tratw, poznawanie różnych sposobów połowu ryb, posługiwanie się GPS-em, busolą, rozpalanie ognisk krzesiwem, lupą, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach- to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

PAINTBALL "Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą, zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych.Deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!

QUADY W tym sezonie startujemy z nowym torem quadowym i sprawdzimy nasz sprzęt quadowy o pojemności 200 cm! Starsi uczestnicy (13+)  przetestują go samodzielnie, młodsi pojeżdżą z instruktorem.

ARCHERY GAMES Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

SUPY Dmuchane deski do pływania z wiosłem to rewelacyjny sport zarówno dla osób poszukujących adrenaliny jak i tych dbających o harmonię i wyciszenie. 

STRZELECTWO To rozrywka dla każdego! Tu będziecie mieli okazję postrzelać do celu z profesjonalnych wiatrówek z celownikiem optycznym łamanych, napędzanych sprężonym powietrzem, czy CO2. Poczujecie się jak snajperzy oddziałów specjalnych!

ŁUCZNICTWO Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood! 

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE
Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, animacje i nauka tańca zna plaży z instruktorami.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
Mazury- cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka- wybór należy do Ciebie!
Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

Przykładowy plan dnia
Pobudka 7.45
Gimnastyka poranna 8.00
Toaleta poranna 8.15
Śniadanie 8.30
BLOK I WINDSURFING
9.30-11.15
BLOK II PAINTBALL
11.15-13.00
Obiad 13.30
Przerwa poobiednia do 15.30
BLOK III 15.30-17.00 ŻEGLARSTWO
BLOK IV 17.00-18.30 WYCIECZKA ROWEROWA
Kolacja 19.00
BLOK V 20.00-21.15 Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

Profil sportowo-rekreacyjny obejmuje: wycieczki rowerowe (4 zajęcia po 2 godz.), żeglarstwo (5 zajęć po 2 godz.), windsurfing (5 zajęć po 2 godz.), kajakarstwo i rowery wodne (2 zajęcia po 2 godz.), zajęcia quadowe (1 zajęcia po 2 godz.), gry sportowe i terenowe (5 zajęć po 2 godz.), paintball (1 zajęcia 2,5 godz.), gry sportowe (7 zajęć po 2 godz.), archery games (1 zajęcia po 2 godz.), łucznictwo (1 zajęcia po 2 godz.),  strzelectwo (1 zajęcia po 2 godz.), supy (1 zajęcia po 2 godz.)oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej  doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywanej przez rodziców i dzieci Dream Teamem.

Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze.

Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik.
 


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
GDAŃSK 8.00 ok. 18.00 240.00
   Realizowany przy minimum 7 osobach.
Warszawa 7.30 ok. 18.00 0.00
   Bez dopłat

Oferta numer: DT-1665

Copyright © 2012-2024 DREAM TEAM - ul. Draceny 25H/2, 04-879 Warszawa www.akademiawypoczynku.com.pl