facebook

Program jakości DT

Kadra. Dream Team (Drużyna Marzeń) to doświadczona, profesjonalna grupa wychowawców, trenerów, instruktorów, a także ratowników. Dokładnie wie jak zapewnić obozowiczom świetną, a zarazem bezpieczną zabawę.

Sprawdzone ośrodki. Wybieramy miejsca o ciekawych walorach krajoznawczych i specjalistycznych, pełne uroku i magii, gdzie możliwy jest udział w wielu formach rekreacji ruchowej i sportowej. Śniadania i kolacje w ośrodkach serwowane są w formie szwedzkiego stołu.

Transport. Korzystamy z bezpiecznych środków transportu oraz usług kierowców, z którymi współpracujemy od lat i nigdy nas nie zawiedli. Nasze autokary są oklejone barwami i logiem Dream Team, dzięki czemu łatwo odnaleźć je na zbiórkach.

Ubezpieczenie. Każdy uczestnik obozów Dream Team jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Autorskie programy. Zajęcia przygotowalismy i realizujemy na bazie doświadczeń w branży turystyki kwalifikowanej i specjalistycznej. Program dostosowaliśmy do wieku i możliwości motorycznych uczestników.

Kameralne grupy. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co pozwala na lepszą integrację i łatwiejsze przyswajanie wiadomości oraz szybsze nabywanie umiejętności z zakresu różnych form plenerowej rekreacji przygodowej.

Całodobowy kontakt. Rodzicom wysyłąjacym z nami swoje pociechy udostępniamy numer telefonu do kierownika wypoczynku czynny całą dobę (607 164 969).

Sprzęt. Używamy sprzętu rekreacyjnego i sportowego spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Dokumenty. Działamy zgodnie z „Ustawą o usługach turystycznych”. Wojewoda Mazowiecki przyznał nam zezwolenie numer 1030 na działalność turystyczną. Posiadamy ubezpieczenie OC organizatora turystyki. Wchodzimy w skład Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Wszelkie obozy i kolonie są zgłaszane i zatwierdzane przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Produkt poszerzony. Co roku robimy wszystko, aby podwyższyć jakość naszych produktów turystycznych. Uczestnicy naszych imprez potwierdzą, iż w każdym sezonie proponujemy dodatkowe atracje będące dla uczestników miłą niespodzianką. W ostatnim roku były to zajęcia archery games, łucznictwo, nauka i doskonalenie żeglowania na łodzi typu DZ, rejs szybką motorówką. Co będzie w tym sezonie? Przekonajcie się sami jadąc z nami na Mazury.

Fotorelacje z obozów. Regularnie umieszczamy zdjęcia z obozów na naszym Facebooku (Dream Team Łukasz Karlak)

Opinie i statystyki. Od 2008 roku dokonujemy pomiarów stopnia zadowolenia z usług turystycznych. W sezonie 2016 aż 94,2% , a  w sezonie 2017 95% uczestników obozów i rodziców oceniło nasz produkt turystyczny dobrze i bardzo dobrze.
 

Copyright © 2012-2024 DREAM TEAM - ul. Draceny 25H/2, 04-879 Warszawa www.akademiawypoczynku.com.pl